Styrelsen Chinese Crested Club 2020


Senast uppdaterad lördag 13 mars 2021

Ordförande

Agnes Thorlaksdottir : Ordförande

Agnes Thorlaksdottir

Ordförande

Adress:
Agnes Thorlaksdottir
Veckholms-Säby 8
745 99 ENKÖPING

0708-747066 ordforande@ccclub.se

Vice Ordförande

Elin Gunnarsson : Vice Ordförande

Elin Gunnarsson

Vice Ordförande

Sjuntorp

070-302 21 52 viceordforande@ccclub.se elin@ccclub.se

Sekreterare

Ann-Charlotte Juhlin : Sekreterare

Ann-Charlotte Juhlin

Sekreterare

Adress:
Ann-Charlotte Juhlin
Nysätra Lejd 2
749 63 Örsundsbro

070-222 55 83 sekreterare@ccclub.se

Ledamot

Anna-Lena Fugelstad : Ledamot

Anna-Lena Fugelstad

Ledamot

anna-lena@ccclub.se

Ledamot

Sofi Hagström : Ledamot

Sofi Hagström

Ledamot

Aspås

sofi@ccclub.se

Ledamot

Felicia Lemmeke : Ledamot

Felicia Lemmeke

Ledamot

 Rosersberg

felicia@ccclub.se

Ledamot

Ingela Dittmann : Ledamot

Ingela Dittmann

Ledamot

Sundsvall

 

ingela@ccclub.se

Suppleant

Sussi Nilsson : Suppleant

Sussi Nilsson

Suppleant

By Kyrkby

sussi@ccclub.se

Suppleant

Åsa Ivarsson : Suppleant

Åsa Ivarsson

Suppleant

asa@ccclub.se

Suppleant

Christine Claesdotter Törnquist : Suppleant

Christine Claesdotter Törnquist

Suppleant

christine@ccclub.se

Suppleant

Jenny Joffer : Suppleant

Jenny Joffer

Suppleant

jenny@ccclub.se

Adjungerad kassör

Marie Callert : Adjungerad kassör

Marie Callert

Adjungerad kassör

kassor@ccclub.se