Styrelsen Chinese Crested Club 2019


Senast uppdaterad tisdag, 8 januari 2019

Ordförande

Agnes Thorlaksdottir : Ordförande

Agnes Thorlaksdottir

Ordförande

Adress:
Agnes Thorlaksdottir
Veckholms-Säby 8
745 99 ENKÖPING

0708-747066 ordforande@ccclub.se

Vice Ordförande

Elin Gunnarsson : Vice Ordförande

Elin Gunnarsson

Vice Ordförande

Adress: Elin Gunnarsson Torpavägen 60 46177 Sjuntorp

070-302 21 52 viceordforande@ccclub.se elin@ccclub.se

Sekreterare

Ann-Charlotte Juhlin : Sekreterare

Ann-Charlotte Juhlin

Sekreterare

Adress:
Ann-Charlotte Juhlin
Nysätra Lejd 2
749 63 Örsundsbro

070-202 25 03 sekreterare@ccclub.se

Kassör

Marianne Lindström : Kassör

Marianne Lindström

Kassör

Adress:
Marianne Lindström
Vikavägen 173
79195 Falun

079-3362996 kassor@ccclub.se

Ledamot

Pontus Rigestam : Ledamot

Pontus Rigestam

Ledamot

Adress:
Pontus Rigestam
Staffansbygd 334
370 34 Holmsjö

072-326 40 43 pontus@ccclub.se

Ledamot

Kenneth Gustavsson : Ledamot

Kenneth Gustavsson

Ledamot

Adress:
Kenneth Gustavsson
Eggeby Smedbyhov 1
605 91 Norrköping

076-1766 937 kenneth@ccclub.se

Ledamot

Kristy Bello : Ledamot

Kristy Bello

Ledamot

Adress:
Kristy Bello
Henriksdalsringen 123, 5tr
132 32 Nacka

070-935 40 89 kristy@ccclub.se

Suppleant

Soile Lindberg : Suppleant

Soile Lindberg

Suppleant

Adress:
Soile Lindberg
Ekeredsvägen 40
443 50 Lerum

0736-872 297 soile@ccclub.se

Suppleant

Felicia Lemmeke : Suppleant

Felicia Lemmeke

Suppleant

Adress: Felicia Lemmeke Vita Huset 195 96 Rosersberg

felicia@ccclub.se

Suppleant

Liselott Tjärnskog : Suppleant

Liselott Tjärnskog

Suppleant

Adress:
Liselott Tjärnskog
Stannums Byväg 20
443 70 Gråbo

030-244 605 liselott@ccclub.se

Suppleant

Sofi Hagström : Suppleant

Sofi Hagström

Suppleant

Adress:
Sofi Hagström
Nedre Gräftevägen 10
835 94 Aspås

sofi@ccclub.se

Integritetsinställningscenter

Avsluta ditt konto?

Ditt konto kommer att avslutas och all din data kommer att raderas permanent och kan aldrig återskapas. Är du säker på att du vill fortsätta?